Fanuc

  W Automation Trader jesteśmy prawdziwymi specjalistami, jeżeli chodzi o komponenty firmy Fanuc. Od lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem części zamiennych od tego producenta. Znajomość rynku, dostępnego asortymentu i oczekiwań klientów pozwoliła nam osiągnąć mistrzostwo w zakresie obsługi Fanuc.

  • Posiadamy pełne możliwości testowe dla tego producenta.
  • Oferujemy profesjonalną diagnozę, wymianę i naprawę części Fanuc.
  • Oferujemy niedostępny na rynku, przestrzały i wycofany sprzęt.

  Działamy globalnie, przez co jesteśmy w stanie pozyskać niemalże każdą część i wykonać dowolny rodzaj naprawy. Mechanicy, elektrycy i automatycy zatrudnieni w naszej firmie znają urządzenia Fanuc na tyle dobrze, że wykonują nawet najtrudniejsze naprawy. Istotą ich pracy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, z zachowaniem bezpieczeństwa i opłacalności dla klienta. Dysponujemy nowymi i używanymi komponentami marki Fanuc. Zamówione części wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej w bezpiecznym opakowaniu i z fakturą VAT na życzenie klienta.

  Automation Trader
  IT Loft Park, ul. Browarowa 21
  43-100 Tychy, Polska
  Tel: +48 32 438 43 56
  E-mail: sales@automationtrader.com

  VAT-EU: PL6462558521
  REGON: 243655030
  DUNS: 427734105

  2020 © Automation Trader
  Automation Trader Części do maszyn Fanuc Wycofane części do ✅ automatyki przemysłowej Fanuc. ✅ Urządzenia przemysłowe. ✅ Komponenty elektroniki przemysłowej. ✅ Odwiedź nasz serwis online! 5.0 - 89 opinii