Mitsubishi

  W ofercie Automation Trader znajduje się pełen asortyment części wymiennych Mitsubishi. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane komponenty oraz dostarczamy kompleksowych rozwiązań serwisowych. Diagnozujemy usterki, dobieramy część zamienną lub naprawiamy uszkodzoną i testujemy pod kątem poprawności działania. Informujemy klienta o postępach w naprawie i dążymy do zminimalizowania kosztów z nią związanych. Nasze działania nastawione są na profesjonalną i korzystną cenowo obsługę rynku wycofanych części. Wśród dostępnych komponentów największą ilość stanowią:

  • Sterowniki PLC
  • Panele HMI
  • Falowniki
  • Serwowzmacniacze

  Klientów zaopatrujemy w nowe i używane części. Jesteśmy w stanie zagwarantować 12-miesięczną pisemną gwarancję na każdą używaną część. Zanim trafi ona do klienta, jest przez nas dokładnie sprawdzana, by wyeliminować ryzyko jakichkolwiek wad. Wysyłki komponentów realizujemy jeszcze tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Paczki dostarczane są przez firmy kurierskie TNT, UPS i DHL, co pozwala odebrać zamówienie już następnego dnia.

  Automation Trader
  IT Loft Park, ul. Browarowa 21
  43-100 Tychy, Polska
  Tel: +48 32 438 43 56
  E-mail: sales@automationtrader.com

  VAT-EU: PL6462558521
  REGON: 243655030
  DUNS: 427734105

  2020 © Automation Trader
  Automation Trader Części do maszyn Mitsubishi Wycofane części do maszyn: ✅ automatyki przemysłowej Mitsubishi, ✅ automatyki ogólnej Mitsubishi. ✅ Odwiedź nasz serwis z częściami online! 5.0 - 89 opinii