Newsy

Współpraca Keyence i StayLinked przy migracji systemu Android do komputera mobilnego BT-A700

Współpraca Keyence i StayLinked przy migracji systemu Android do komputera mobilnego BT-A700

StayLinked Corporation, lider nowoczesnych rozwiązań do emulacji terminali, ogłosiła, że oprogramowanie StayLinked obsługuje teraz najnowszy komputer mobilny Keyence BT-A700 dla globalnej sieci partnerów i klientów. Rozwój ten umożliwia firmie Keyence, uznanemu innowatorowi w dziedzinie automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych (AIDC), dostarczanie oprogramowania StayLinked SmartTE na komputer mobilny BT-A700. Wytrzymałość ręcznego komputera mobilnego BT-A700 bezpiecznie chroni jego zaawansowane funkcje w trudnych warunkach z myślą o potrzebach przedsiębiorstwa. Keyence  BT-A700 jest wyposażony w opatentowaną kamerę szerokopasmową, która może przechwytywać kody w optymalnym punkcie ogniskowym w dowolnym zakresie odczytu, oraz posiada funkcję optycznego rozpoznawania znaków.

Rozwiązanie StayLinked SmartTE przekształca ekrany emulacji terminala w graficzne, dotykowe ekrany aplikacji dla urządzeń takich jak Keyence BT-A700. Ponadto StayLinked jest zaangażowany w dostarczanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań do środowisk magazynowych, które chcą dodać nowe technologie do swoich istniejących systemów.

Dzięki migracji do systemu Android StayLinked SmartTE umożliwia klientom przejście na najnowsze urządzenia przenośne klasy korporacyjnej, oraz inne komputery dotykowe. Dzięki StayLinked firmy mogą wykorzystać moc systemu operacyjnego Android i zmodernizować swoje operacje magazynowe. 

Keyence stale się rozwija od 1974 roku, aby stać się innowacyjnym liderem w rozwoju i produkcji przemysłowych urządzeń automatyki i inspekcji na całym świecie. Produkty Keyence składają się z czytników kodów, komputerów przenośnych, znaczników laserowych, maszynowych systemów wizyjnych, systemów pomiarowych, mikroskopów, czujników, eliminatorów ładunków elektrostatycznych i nie tylko.

źródło: prnewswire

Podziel się tym postem

Automation Trader
IT Loft Park, ul. Browarowa 21
43-100 Tychy, Polska
Tel: +48 32 438 43 56
E-mail:
sales@automationtrader.com

VAT-EU: PL6462558521
REGON: 243655030
DUNS: 427734105

2021 © Automation Trader