O nas

Jesteśmy firmą dystrybucyjną, która zajmuje się dostarczaniem części zamiennych automatyki przemysłowej. Magazynujemy części wycofane przez wybranych producentów, by umożliwić klientom optymalizację wydatków związanych z naprawą maszyn i urządzeń. Zaopatrujemy m.in. branże: automotive, elektrotechniczną, narzędziową, metalurgiczną, medyczną, mechaniczną i przetwarzania tworzyw sztucznych.

Nasze działania nastawione są na łamanie starych, skostniałych zasad i wprowadzenie innowacji w dostępie do części zamiennych.

Świadczymy usługi serwisu części i maszyn. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi. Działamy globalnie i otwieramy się na potrzeby klientów. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów mechaniki, automatyki i elektroniki. Dostarczamy towary, które uważane są na rynku za niedostępne.

Robimy wszystko, by pomóc klientom w obniżeniu kosztów prowadzenia produkcji i wyeliminowaniu stresu związanego z usterkami, które mogą zaważyć na realizacji przyjętych przez firmę zleceń. Za cel stawiamy sobie przyspieszenie realizacji usług i nieustanne doskonalenie kadry pracowniczej.

Ciężko pracujemy i wierzymy, że nasz wysiłek zaowocuje zadowoleniem po stronie naszych klientów. Znamy się na swojej pracy, wiemy, czego potrzebuje rynek, aby się rozwijać i dokładamy wszelkich starań, żeby tak się stało. Znajdujące się w naszych magazynach części zamienne często są jedynym ratunkiem dla maszyn używanych przez firmy, które się do nas zgłaszają. W przypadkach kiedy nie jesteśmy w stanie dostarczyć wybranych produktów, oferujemy serwis, dzięki któremu maszyny mimo wszystko mogą odzyskać sprawność działania.

Automation Trader to profesjonalna firma, której działania stanowią wyzwanie dla konkurencji. Swoje usługi świadczymy szybko i sprawnie – pomagamy w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niemożliwe do rozwiązania. Cechuje nas zaangażowanie i spersonalizowany kontakt z klientem.

Automation Trader
IT Loft Park, ul. Browarowa 21
43-100 Tychy, Polska
Tel: +48 32 438 43 56
E-mail:
sales@automationtrader.com

VAT-EU: PL6462558521
REGON: 243655030
DUNS: 427734105

2022 © Automation Trader