O nas

„(…) Bardzo często pomagamy klientom w sytuacjach awaryjnych, czasami niemal kryzysowych. Godzina przestoju na produkcji może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy euro, dlatego klient musi wiedzieć, że może na nas polegać”

 

Maciej Szczotka, CEO Automation Trader

 

Nasze działania nastawione są na łamanie starych, skostniałych zasad i wprowadzenie innowacji w dostępie do części zamiennych.

 

 

  • Świadczymy usługi serwisu części i maszyn.
  • Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi.
  • Działamy globalnie i otwieramy się na potrzeby klientów.
  • Dostarczamy towary, które uważane są na rynku za niedostępne.
  • Zatrudniamy doświadczonych inżynierów mechaniki, automatyki i elektroniki.

Pomoc klientowi to wartość, która przyświeca naszej firmie od samego początku. To właśnie w ten sposób, budowaliśmy relacje i zaufanie, które ugruntowały pozycję Automation Trader jako czołowego gracza rynku dystrybucji części zamiennych automatyki przemysłowej.

 

Naszą specjalnością jest magazynowanie części wycofanych przez danych producentów, tak by nasi klienci nie musieli drżeć na myśl o przestoju w swoim zakładzie, a także kosztach naprawy maszyn oraz urządzeń.

 

Zaopatrujemy w części branże automotive, medyczną, narzędziową, elektromechaniczną, metalurgiczną, mechaniczna czy przetwarzania tworzyw sztucznych, współpracując z największymi graczami na rynku. Zaufali nam już m.in. Volkswagen, Cersanit, Valeo czy Colgate-Palmolive, a za nasze podejście zostało docenione przez Business Centre Club, w poczet którego przyjęto nas w 2021 roku.

Jednym z naszych priorytetów jest kompleksowa, fachowa i szybka obsługa klienta. Tak, by nie narażać go na niepotrzebne wydatki oraz stres.

 

Cały czas podnosimy jakość usług i kwalifikacje naszej kadry. Do każdego zlecenia podchodzimy na 200%, a jeśli danej części nie da się dostarczyć, proponujemy serwis, dzięki któremu uszkodzone maszyny mogą odzyskać sprawność działania.

 

Dla Automation Trader nie ma misji niemożliwych. Jeśli usłyszysz w innym miejscu, że czegoś nie da się zrobić, zgłoś się do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Automation Trader Spółka z o.o.
ul. Browarowa 21
43-100 Tychy, Polska
Tel: +48 799 361 559
E-mail: [email protected]

VAT-EU: PL6463009354
REGON: 527345886
DUNS: 427734105

2024 © Automation Trader