Allen Bradley

  W Automation Tarder dysponujemy zarówno nowym, jak i używanym asortymentem części od Allen Bradley. Szanujemy klientów i ich potrzeby, dlatego udzielamy gwarancji na każdy typ części. Produkty, które trafiają do naszych magazynów, są starannie wyselekcjonowane i przetestowane. Dzięki temu zyskujemy pewność, że cały asortyment nadaje się do dystrybucji i przyniesie korzyść kupującym.

  Oferujemy przede wszystkim:

  • Panele operatorskie
  • Napędy
  • Sterowniki PLC
  • Falowniki

  Wszystkie części marki Allen Bradley są gotowe do natychmiastowej wysyłki od razu po złożeniu zamówienia. Nie szukamy części w momencie, gdy klient je zamówi. Gromadzimy je wcześniej, a wszystko, co znajduje się w ofercie, mamy na stanie magazynowym. Takie podejście do świadczonych usług powoduje, że ograniczony zostaje czas oczekiwania na nową część. Co za tym idzie, przedsiębiorca oszczędza pieniądze i może szybciej wznowić produkcję. Serwis części Allen Bradley pozwala nam kompleksowo obsługiwać rynek i pomagać firmom w optymalizowaniu kosztów związanych z prowadzoną działalnością.

  Automation Trader
  IT Loft Park, ul. Browarowa 21
  43-100 Tychy, Polska
  Tel: +48 32 438 43 56
  E-mail: sales@automationtrader.com

  VAT-EU: PL6462558521
  REGON: 243655030
  DUNS: 427734105

  2020 © Automation Trader
  Automation Trader Części do maszyn Allen-Bradley ✅Części automatyki przemysłowej Allen-Bradley. ✅Falowniki, ✅serwowzmacniacze, ✅sterowniki PLC, ✅silniki, ✅panele operatorskie, ✅automatyka CNC. 5.0 - 89 opinii